Baví nás tvořit a z ničeho udělat krásný kout

image
Děláme to s láskou
image

Zahrada jako druhý domov

Od roku 2014 jsme vytvořili více než 50 útulných zahrad na míru, které po celý rok dělají svým majitelům radost. Proměňujeme zaplevelené pozemky, neudržované zahrady v oázy klidu a pohody. Staráme se o to, aby rostliny, keře i stromy dostali péči, kterou potřebují. Nebojíme se žádné práce a neznáme slovo „nejde“. Péči o vaši zahradu nechejte na nás. Na vás je, užívat si zahradu plnými doušky.

Příroda u vás doma

V roce 2021 jsme otevřeli zahradnictví, ve kterém najdete vše, co potřebujete pro zahradu. Abyste se mohli zelení kochat po celý rok, rozšířili jsme nabídku i o mechové obrazy nebo rostliny aranžované do skleněných akvárií a baněk.

Naší práci bereme jako poslaní .Vždy se snažíme vykonat dílo přesně podle vašeho přání

Vytvářet pro vás záhady tak, aby byla pro vás radostí a místem odpočinku

Rodinný podnik

Fungujeme jako malá rodinná firma, ve které se můžeme spolehnout jeden na druhého. Rádi se scházíme i mimo práci. V přátelském kolektivu jde práce lépe od ruky, což se projevuje i na konečném výsledku. Pracujeme v souladu s klienty i přírodou. V rámci dobročinného projektu Pro lepší dýchání dětí, který jsme založili, vysazujeme na vlastní náklady každoročně v havířovských školkách několik stromů a u toho dětem představíme zahradnické povolání.

image

Co o své práci říká majitelka firmy MOVA, Monika Zechová?

„Naplňuje mě hledání společné cesty ke krásné a funkční zahradě, která bude sloužit svým majitelům po mnoho let. Miluji jejich úsměvy a radost. Ráda lidem otevírám oči, učím je, jak na zahradě pracovat s představivostí, a nakonec je vedu k tomu, aby si zahradu užívali, sami na ní pracovali, měli kontakt se zeminou a rostlinami. Aby tohle fungovalo, vciťuji se do konkrétních potřeb každého zákazníka.“.“ Chcete se seznámit s nelehkými začátky, kterými si Monika musela projít? Klikněte na ikonu pod textem a přečtěte si článek: Z klacků, které mi házeli pod nohy, jsem si postavila žebřík