Spolupráce s p. Monikou a jejím týmem byla (je) velmi příjemná, profesionální a bezproblémová. Rychle a vstřícné jednání nám vytvořilo zahradu dle našich představ vč. kamenné zídky. Ve spolupráci pokračujeme i nadále, protože rozhodnutí nechat zahradu na klíč odborníkům bylo to nejlepší.

Křístkovi

Zahradničení s firmou MOVA nám otevřelo úplně nový a tak trochu dobrodružný svět. Je to úžasná zábava na čerstvém vzduchu a naši malí zahradníci se už těší, jak si zase umažou ruce . Naše mateřská škola rozkvetla a zazelenila se díky Vaší úžasné pomoci. Velice děkujeme za cenné rady, zpracované návrhy na vytvoření zelených ostrůvků (motýlí louku, broukovište, bylinkovou zahrádka) a opravdu velkou pomoc při jejich realizaci a výsadbě. Uprostřed betonového sídliště vznikl malý kousek přírody a bez Vás bychom to nedokázali. DĚKUJEME

Mateřská Škola Šafaříkova

perfektní spolupráce , velmi dobré nápady, dali nám do pořádku hodně zanedbanou zahradu, bylo zapotřebí i těžké techniky na likvidaci náletových dřevin – to pro ně není problém. Jejich služeb využíváme ( k naší velké spokojenosti) už třetí rok a budeme využívat i v dalších letech.

pí Michaliczkova