Zakládání skalek, umělé kopce

Pro naše zákazníky realizujeme i zakládání skalek, a to jak ve svazích, tak i na rovinách. Zakládáme i umělé kopce, které slouží k odhlučnění či odclonění od ruchu okolí a zajišťují klientům soukromí.

Koupací a okrasná jezírka

Provádíme stavby okrasných i koupacích jezírek. Jezírka děláme i v místech, kde se nelze dostat s těžkou technikou. V těchto případech provádíme výkopové práce ručně. Pracujeme s materiály nejvyšší kvality.

Kamenné zídky, suché potoky

V případě svažitějších terénů, zajišťujeme na přání zákazníka i výstavbu suchých zídek nebo suchých potoků, které se snažíme přizpůsobit co nejvíce reliéfu zahrady a přáním zákazníků.

Výsadby letniček, keřů a stromů

Dle návrhu a konzultací se zákazníkem realizujeme výsadby letničkových a trvalkových záhonů, výsadby keřů a stromů, včetně velmi vzrostlých dřevin s pomocí těžké techniky. Kvalitní výsadbový materiál nakupujeme od našich tuzemských dodavatelů. Vysazujeme rostliny jak na rovinách, tak i příkré svahy s použitím speciálních materiálů (geotextílií) zabraňujících sesuvu výplní záhonů.

Zemní práce, terénní úpravy

Před založením zahrady, dle potřeby, provedeme hrubé zemní práce těžkou mechanizací. Např. minibagrem nebo pásovým bagrem, který se dostane i do menších prostor, kde se již velká mechanizace nedostane.

Návrh zahrad

Na vaše přání vypracujeme projekt Vaší budoucí zahrady. V první fázi vypracujeme projekt Vaší budoucí zahrady. Upřednostňujeme obhlídku stávajícího místa, spolu s osobní konzultací u zákazníka. A to z několika…