V Zahradním centru najdete vše od inspirace

po květiny, dekorace, sazeničky, vzrostlé stromy a mnoho dalších věcí, které vám pomůžou udělat váš svět krásný. Ať už se chystáte upravit záhonek, vyzdobit dům, pěstovat zeleninu, zasadit stromky nebo třeba vyrábět vlastní dekorace, najdete u nás vše, co potřebujete a na cestu vám přibalíme ještě pár užitečných rad.

Od 1.3.2023 k nám můžete jak přinést balíčky, které potřebujete poslat, tak si balíček i vyzvednout. Spolupracujeme s firmami PPL, Balíkovna a We-Do.  

Nabízené služby

Byliny jsou doslova uctívány. Přikládají se na rány, používají k odvarům, pojídají, vaří se z nich sirupy, lisují šťávy, připravují masti. Kdo zná jejich účinky, má recept na dlouhotrvající zdraví.

Bylinky

Na jaře i na podzim přivážíme prostokořenné i kontejnerové ovocné stromky. Dále najdete v zahradním centru ovocné keře a sazeničky.

Ovocné stromy a keře

Z kraje jara, když už je vhodná doba, naskladňujeme nejen zeleninové flancky pro přímé vysázení. Máme typickou zeleninu, ale i speciální jako například batáty a extra pálivé chilli papričky.

Zeleninová sadba

Jsou poměrně široká skupina okrasných rostlin, které v průběhu roku vyklíčí, narostou, vykvetou, vysemení se a zahynou. Jejich výhodou je poměrně dlouhé květenství a také to, že vaše okenní truhlíky a květináče můžete mít každý rok jiné.

Letničky

Mechové obrazy jsou vyráběny z opravdového přírodního mechu, který je stabilizovaný speciálním biologicky rozložitelným roztokem, díky kterému si uchovává svůj přirozený vzhled po více než 8 let. Chcete obraz přesně podle vašich představ? Neváhejte nás kontaktovat.

Mechové obrazy

Nebudeme-li mít v zahradním centru strom, po kterém toužíte, stačí se s námi domluvit a my jej přivezeme. Pro svou dlouhověkost a užitečnost byly stromy odjakživa uctívány, v různých kulturách se na nich zakládaly posvátné háje a hrají roli v mnoha světových mytologiích.

Jehličnaté a listnaté stromy

Pokojové rostliny dodají vašemu interiéru zcela jiný ráz, zútulní jej, a navíc pročistí vzduch v místnosti. Nezáleží na tom, jestli jste zkušení zahradníci, nebo s pěstováním květin teprve začínáte ‒ vhodná pokojová rostlina se najde pro každého.

Pokojové rostiny

Zkušená floristka pro Vás naváže kytici, nebo připraví jakékoliv aranžmá. Řeknete nám Vaši představu a my se o vše postaráme.

Řezané květiny

Nezapomínáme ani na to nejdůležitější, aby se Vašim rostlinám dařilo. V prodejně najdete vše potřebné a my Vám rádi pomůžeme s výběrem toho nejlepšího pro vámi vybrané rostliny.

Hnojiva, substráty, ochrana a péče o rostliny

Patří k nejvděčnějším rostlinám, poté, co se po vysazení uchytí, už nepotřebují téměř žádnou péči. I proto jsou tolik oblíbené na zahrádkách, jejichž majitelé mají málo času.

Trvalky a skalničky

V dnešní uspěchané době máme čím dál méně času, avšak chceme mít krásné zahrady, balkóny, okolí domu, ale i květináčky doma.. My Vám s tím rádi pomůžeme.

Zasadíme

Kromě bedýnek, košíků a krmítek si u nás vyberete i vyvýšené záhony, čmelíny nebo krásné hmyzí domečky.

Dřevěné výrobky

Florárium je malé dekorační terárium, uvnitř kterého si živé rostliny vytvoří svůj vlastní, téměř soběstačný ekosystém. Aerárium je skleněná nádoba opatřena nenáročnou tilandsií, sušenými či umělými květy.

Florária a aerária

Naše květinová výzdoba zpříjemní venkovní prostory vašich firem, domovů, oslav či jiných významných událostí. Každá akce je jedinečná a rozsah květinové výzdoby je zcela na Vás. Připravíme Vám a vyzdobíme Vaše prostory dle Vašich přání na míru.

Výzdoba a aranžmá

V neposlední řadě v naší prodejně čekají dekorace a pokud Vás nenapadá co darovat na narozeniny, výročí či jako poděkování máme pro Vás vouchery nejen na nákup v zahradním centru, ale i na zahradnické práce.

Vouchery

Hledáte inspiraci ?

SLEDUJTE NÁS NA SOCÁLNÍCH SÍTÍCH

  Tel.: 775 689 420 email:

  mova.zahradni.centrum@seznam.cz 

Otevírací Doba

Pondělí 8:00 – 18:00

Úterý 8:00 – 18:00

Středa 8:00 – 18:00

Čtvrtek 8:00 – 18:00

  Pátek 8:00 – 18:00

                                                             Sobota 8:00 – 12:00